Kayıp Malezya Uçağı Google Mapsla Bulundu

kayıp malezya uçağı bulundu
Kayıp Malezya Uçağı Bulundu
8 Mart 2014'de kayıplara karışan 239 yolculu uçaktan 4 senedir hiçbir haber alınamıyor.Malezya Havayolları'na ait olan yolcu uçağıyla ilgili yeni bir iddia ortaya çıktı.Bu sefer gelen haberlere göre uçağın Google Maps ile tespit edildiği yönünde.Araştırmacı McMahon, Google Mapsle yaptığı araştırmalarla sonucunda uçağı bulduğunu iddia etti.McMahon’un açıklamalarına göre kayıp malezya uçak MH370, Hint Okyanusu'nda yer alan Round adası yakınlarında bulunuyor.

Kayıp Malezya Uçağı Bulundu
Kayıp Malezya Uçağı
8 Mart 2014'te Kuala Lumpur'dan Pekin'e doğru seyrederken bir anda ortadan kaybolan, Malezya Havayollarına ait MH370 sefer sayılı Boing 777 sayılı uçağın gizemi halen sürüyor. 239 yolcu nereye gitti, uçak nerede ve 4 senedir nasıl bulunamıyor gibi sorular cevabını aramaya devam ediyor.

Kayıp Malezya Uçağı

Parçalara ayrılmış halde olan uçağın 2014 yılında Google Mapsla çekilmiş uydu fotoğraflarını bulup yayınlayan McMahon uçağın yüzeyinde kurşun izleri belirlediğini iddia etmekte.

Kayıp Malezya Uçağı

Avustralya makine mühendisi Peter McMahon kendisinin paylaştığı fotoğrafa ve açıklamasına göre, uçak Google ve NASA'nın haritalarında tespit edilebilir durumda. Uçağın üzerinde birçok kurşun deliği tespit ettiğini söyleyen McMahon, yetkililerin bundan dolayı gerçekleri gizlediğini belirtmiş. Yaklaşık 4 yıldır Çin ve Malezya işbirliği sürdürülen çalışmalara son verildikten sonra halen bir takım kişiler Malezya uçağının akibetinin ne olduğuna dair sır perdesini aralamaya çalışıyor.Bakalım kayıp malezya uçağının sır perdesi aralanacakmı.

1 yorum:

Yüzlerce yolcu belki de hala bi yerde kurtarılmayı bekliyor, lost dizisi gibi çok tuhaf bi olay

Bir Yorum Atsana
EmojilerEmoticon