Android İçin En İyi Ücretsiz Antivirüsler

Geçenlerde yazdığım makalemde bilgisayar için en iyi ücretsiz antivirüsleri tanıtmıştım.Bu makalemde ise sizlere android için en iyi ücretsiz antivirüsleri tanıtmayı istiyorum.Antivirüslerden biraz bahsedersek bilgisayarı ve telefonu koruyan askerler olarak nitlendirebiliriz her halede hepinizin bundan haberi vardır.

Android Antivirüsler:  


1: AVG Antivirüs          

avg android
   Google Play' de en yüksek puana sahip olan ve 100.000.000 aşkın insanın indirdiği bir antivirüs.Telefonlarda yüksek koruma hacminde olan bu antivirüs ücretsiz bakımından benim gözümde 1 numara şimdi indirme linkine geçelim.

Link: Google Play   


2: Advanced Mobile Care

advance care antivirüs
  Kolay ve kullanışlı arayüzüyle insanları büyüleyen bir antivirüs etkisi o kadar büyük olmasa da mobil için en iyilerden biri diyebiliriz.Şimdi indirme linkine geçelim. 


Link: Google Play
3: Dr.Web v.7 Anti-virus Light

android antivirüs
  Devrin en iyi android antivirüs yazılımlarından diyebiliriz.Süper koruma arayüzüyle virüslere göz açtırmayan bir antivirüs yazılımı.Kullanılışlı ve arayüzü çok basit bir tasarıma sahip olan bir antivirüs.Şimdi indirme linkini vereyim.
4. Mobile Security & Antivirus

android antivirüs

Telefonunuzu veya tabletinizi hem virüslerden hemde hırsızlıktan koruyan bir antivirüs istermisiniz?

İşte bu antivirüs tam sizlere göre küçük bir kaç ayardan sonra tabletiniz çalındığında uzaktan kitleyebilir açılmasını engelleyebilirsiniz.Şimdi indirme linkine geçelim.
5: Kaspersky Internet Security

android antivirüs

         Tabletler için önerebileceğim koruma bazında anti hırsızlık korumasınada sahip olan en iyi mobil güvenlik sistemlerine sahip bir antivirüs diyebilirim.Kullanımı kolay ve temelde hırsızlığa karşı kitleme konum belirleme gibi özellikleri içinde bulunduran ve görünümü harika olan bir yazılım.Şimdi indirme linkine geçelim.

Link: Google Play                                 

Son Sözler:Sizinde android için kullandığınız ve bize tavsiye edebileceğiniz bir antivirüs varmı acaba?

Bir Yorum Atsana
EmojilerEmoticon